امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87023
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، خادم بیغم صبح امروز در حاشیه بازدید از پایگاه نیروی دریایی ارتش در خارگ اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، خادم بیغم صبح امروز در حاشیه بازدید از پایگاه نیروی دریایی ارتش در خارگ اظهار داشت: امیدوارم با تأسی از ائمه اطهار و همکاری و همدلی هم، یک پایگاه قبراق و آماده بسازیم، همانطور که در دوران دفاع مقدس بوده است.

وی در ادامه بیان داشت: در بحث پایگاه دریایی خارگ، این پایگاه در دوران دفاع مقدس کارهای عملیاتی بسیاری انجام داده است اما امروز مأموریت نیروی دریایی در آب‌های آزاد و بین‌المللی است.

بیغم گفت: برای اینکه بتوانیم دفاع از مرزهای آبی و منافع کشور را در هر نقطه اعم از دور و نزدیک انجام دهیم نیاز به این داریم که اشراف اطلاعاتی خوبی را در همه ابعاد داشته باشیم تا نیروهای فرامنطقه‌ای را در هر لحظه رصد کرده و زیرنظر داشته باشیم.

وی گفت: این مهم با کمک همین پایگاه‌های نیروی دریایی راهبردی ارتش محقق می‌شود و با توجه به این داده‌ها است که وضعیت آینده را پیش‌بینی کرده و اگر تحریکی بر ضدمنافع کشورمان انجام شود آن را در نطفه خفه خواهیم کرد.

انتهای پیام/66006/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار