امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87024
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عشق‌‏آباد، «یازمراد آننایوف» در مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در محل ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در عشق‌‏آباد، «یازمراد آننایوف» در مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در محل مسجد حضرت فاطمه الزهرا(س) در عشق‏‌آباد، طی سخنانی ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) مردم خود را دوست داشت و مهرورزی ایشان به حدی بود که مردم ایران ایشان را به عنوان رهبر و پدر مهربان خود یاد می‌کردند و از خط و اندیشه ایشان پیروی داشتند.

آننایوف که به زبان فارسی نیز به خوبی تسلط دارد، در بخش دیگری از سخنان خود با قرائت شعری از مختوم‏قلی فراغی شاعر شهیر ترکمن درباره بزرگان و رهبران مردمی، گفت: امام خمینی(ره) هدفی جز اعتلای معنوی و مادی مردم ایران نداشت و اکنون این آرمان وی محقق شده است.

وی در بخش دیگری با بیان خاطرات از سید احمد فرزند امام خمینی(ره) گفت: در روزهای جنگ ایران –عراق، تهران بمباران می‏‌شد که امام در جمکران بودند که به ایشان پیشنهاد شده بود که جای امنتری تغییر مکان دهند که در پاسخ گفتند که من هیچ تفاوتی با مردم ندارم.

وی همچنین با اشاره به ساده زیستی امام خمینی(ره) نیز گفت: خانه ایشان خیلی کوچک و بدون مبلهای گران قیمت بود و وقتیکه خبرگزاری رویترز از خانه ایشان گزارش تهیه کرد نوشت که خانه امام خمینی به عنوان رهبر 60 میلیون ایرانی خیلی ساده بود.

آننایوف خاطرنشان کرد: ساده زیستی امام خمینی بزرگترین الگو برای انسان‏ها است.

مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) امروز در محل مسجد فاطمه الزهرا(س) در عشق‌‏آباد با حضور سفیر ایران و ایرانیان مقیم عشق‏‌آباد و جمعی از شخصیت‌ها و اقشار مختلف محلی برگزار شد.

 
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار