امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87025
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در بازدید از مناطق سیل‌زده مازندران در منطقه فراش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، محمدباقر نوبخت ظهر امروز در بازدید از مناطق سیل‌زده مازندران در منطقه فراش بهشهر، اظهار داشت: یکی از دستگاه‌های اجرایی طی چند روز آینده برآورد جدیدی از خسارت‌های احتمالی سیل ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه مشکلات سیل در مازندران باید به صورت ریشه‌ای حل شود، ادامه داد: در چند سال اخیر موضوع سیل خسارت‌هایی را به مردم و دولت تحمیل کرده، دولت هم اعتباری را در این زمینه لحاظ کرده، اما مشکل حل نشده است.

معاون راهبردی رئیس جمهور با بیان اینکه باید کانال‌هایی که آب از آنها عبور می‌کند را احیا شده و موانع را رفع کنیم، خاطرنشان کرد: نمی‌خواهیم در سال آینده هم جاری شدن سیل خسارات مالی و جانی برای مردم منطقه به وجود بیاورد.

نوبخت با بیان اینکه باید کار اساسی در این زمینه صورت گیرد، متذکر شد: آبخیزداری در این مناطق به ویژه در ارتفاعات و همچنین بازسازی کانال‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه هدایت آب به سمت دریا این مشکلات را رفع می‌کند، یادآور شد: تلاش ما بر این است که طی ماه‌های آینده این موارد را اجرایی کنیم.

معاون راهبردی رئیس جمهور در پایان با بیان اینکه نیازمند ارزیابی کارشناسی هستیم تا بدانیم چقدر اعتبار نیاز است، بیان کرد: مصمم هستیم از فصل مناسبی برای اجرایی کردن اقدامات استفاده کنیم و دولت هم کارهای بنیادی و ریشه‌ای انجام می‌دهد.

انتهای پیام/86007/ذ30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها