امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87030
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، محمدباقر نوبخت که در حال بازدید از مناطق سیل‌زده در منطقه «کوه‌خیل» بهشهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، محمدباقر نوبخت که در حال بازدید از مناطق سیل‌زده در منطقه «کوه‌خیل» بهشهر است، در جمع مردم این منطقه، گفت: دیدن چنین مناظری برای ما جای شرمندگی دارد و از صبر و حوصله مردم قدردانی می‌کنیم.

وی اظهار داشت: این مسئله سه سال است که در شهرستان بهشهر اتفاق می‌افتد و باید ببینیم ریشه مشکلات کجاست. به استاندار مازندران ابلاغ می‌کنم سریعاً عوامل که منجر به ایجاد سیل در بهشهر شده، مهار شود.

معاون برنامه‌‏ریزی و نظارت راهبردی رئیس‎جمهور با بیان اینکه گروهی را برای تحقیق و بررسی اوضاع به منطقه اعزام می‌کنیم، افزود: تمامی اتفاقات مرتبط با سیل سه سال اخیر در بهشهر مورد بررسی و ارزیابی کارشناسان قرار می‌گیرد و بودجه‌های لازم را تزریق خواهیم کرد.

به گزارش فارس، محمدباقر نوبخت و هیئت همراه ایشان متشکل از چند مسئول کشوری، استاندار مازندران و معاونان وی در برنامه و بودجه و عمرانی، پس از بازدید از مناطق سیل‌زده ساری و میاندورود، هم‌اکنون در حال بازدید از مناطق سیل‌زده بهشهر هستند.

سیل بهشهر، تاکنون حدود 17 میلیارد تومان به تأسیسات زیربنایی، اراضی کشاورزی، منازل مسکونی و واحدهای صنفی خسارت زده است.

خسارت‌های ناشی از سیل در سال 91، بیش از 60 و در سال 92 بیش از 20 میلیارد تومان بوده که حتی اگر یک‌صدم این میزان برای حل موانع ایجاد سیل در سرچشمه‌ها هزینه می‎‌شد اکنون شاهد خسارات فعلی نبودیم.

گزارش تکمیلی این بازدید متعاقباً ارسال می‌شود.

انتهای پیام/86001/گ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها