امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8704
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 116
علی جدیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: بر اساس گزارشی مبنی بر اینکه فرد ناشناسی در بازار طلافروشان ارومیه به فروش و توزیع ...

علی جدیدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: بر اساس گزارشی مبنی بر اینکه فرد ناشناسی در بازار طلافروشان ارومیه به فروش و توزیع سکه‌های نیم ‌بهار آزادی غیرمجاز بانک با عیار کمتر از عیار استاندارد اقدام کرده، رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران آگاهی استان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس و محرز شدن صحت خبر واصله فرد مورد نظر شناسایی و توسط کارآگاهان آگاهی تحت نظر قرار گرفت.

جدیدی با اعلام اینکه پس از جمع‌آوری تعداد 13 عدد سکه نیم بهار آزادی غیرمجاز از زرگران که توسط متهم به آنان فروخته شده، خاطرنشان کرد: مجرم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی ضمن اشاره به اینکه در بازرسی بدنی از متهم  8 عدد سکه غیرمجاز کشف و ضبط شده، تصریح کرد: نامبرده در بازجویی‌های فنی اعلام کرد تمام سکه‌ها را از یک دست فروش خریداری کرده و در ارومیه به فروش رسانده است.

جدیدی با بیان اینکه در این عملیات جمعا 22 عدد سکه تقلبی کشف و ضبط شده، ابراز داشت: متهم بعد از اعتراف به بزه انتسابی با تشکیل پرونده مقدماتی از طریق پلیس آگاهی به مقامات قضایی تحویل داده شد.
انتهای پیام/61001/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها