امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87043
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه به زودی کمیته راهبردی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور تشکیل خواهد شد اظهار داشت: این ...

کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه به زودی کمیته راهبردی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور تشکیل خواهد شد اظهار داشت: این کمیته زیرنظر دبیرخانه ستاد مناسب‌سازی کشور با هدف ایجاد پویایی و تحریک در زمینه خدمت‌رسانی به معلولان، جانبازان و سالمندان تجلیل می‌شود.

وی تصریح کرد: این کمیته وظیفه دارد ضمن تلاش و پیگیری در جهت فراهم کردن شرایط یکسان مشارکت معلولان، جانبازان و سالمندان و فعالیت‌های اجتماعی و در راستای تحقق حقوق شهروندی پیش‌نویس سند راهبردی ستاد مناسب‌سازی کشور را تهیه و پس از تائید رئیس و اعضای ستاد مناسب‌سازی کشور، جهت اجرا به تمامی دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کند.

کاظمی خاطرنشان کرد: ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور در سال 91 و با مصوبه هیأت وزیران و به ریاست وزیر کشور و دبیری رئیس سازمان بهزیستی کشور تشکیل شده و مسئولیت پیگیری بهبود فضای زندگی برای معلولان، جانبازان و سالمندان را به عهده دارد.

رئیس ستاد مناسب‌سازی کشور افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده جلسات این کمیته هر ماه برگزار خواهد شد ضمن اینکه بنا داریم تحول خوبی را در حوزه مناسب‌سازی ویژه جانبازان و معلولان و سالمندان فراهم کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها