امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۳:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87045
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
محمدی در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر همکاری شهرداری و نیروی انتظامی برای تنظیم بازار استان تهران اظهار داشت:‌ ...

محمدی در حاشیه جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر همکاری شهرداری و نیروی انتظامی برای تنظیم بازار استان تهران اظهار داشت:‌ تاکنون نیروی انتظامی همکاری خوبی برای تنظیم بازار استان تهران و مقابله با گران‌فروشان نداشته است.

وی خاطرنشان کرد:‌ شهرداری تهران در ابتدا همکاری لازم را نداشته بود که هم‌اکنون با جلساتی که برگزار شده است قول همکاری و همراهی برای تنظیم بازار شهر تهران دادند.

مدیر کل تعزیرات استان تهران به فروش گوشت‌های فاسد در بازار شهرستانی‌ها اشاره کرد و گفت: در بازار شهرستانی‌ها واقع در میدان امام حسین (ع) نیز فروش گوشت‌های آلوده را داشته‌ایم که اداره کل تعزیرات برخورد لازم را داشته است ولی مجددا نسبت به فروش گوشت‌های آلوده در این بازار اقدام شده است.

محمدی یادآور شد: پس از چندین بار برخورد با مغازه‌هایی که گوشت‌‌های آلوده می‌فروختند در آن مغازه‌ها تغییر شغل داده شده و تبدیل به پوشاک‌فروشی شده است.

مدیرکل تعزیرات استان تهران خاطرنشان کرد: تقاضای ما این است که نیروی انتظامی همکاری بیشتری را داشته باشند تا مردم مشکلی در خرید اجناس مورد نیاز خود نداشته باشند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها