امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87048
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در ساعت 12:13 روز گذشته گرفتار شدن یک کارگر در چاهی به عمق 15 متر به آدرس خیابان دماوند خیابان طاهری به ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، در ساعت 12:13 روز گذشته گرفتار شدن یک کارگر در چاهی به عمق 15 متر به آدرس خیابان دماوند خیابان طاهری به سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

در یک ساختمان 7 طبقه در حال ساخت کارگران مشغول حفر یک حلقه چاه در زیرزمین این ساختمان بوده‌اند که به یکباره یک شی خارجی به داخل چاه می‌افتد و کارگر حدود 28 ساله تبعه افغان در داخل چاه گرفتار شد.

آتش‌نشانان بلافاصله وارد عملیات شده و این کارگر را که به شدت مجروح شده بود، از چاه بیرون و تحویل عوامل اورژانس داده و در ساعت 13:35 عملیات به اتمام رسید.

در ادامه حوادث روز گذشته در ساعت 14:50 نیز حادثه گرفتاری در چاهی واقع در خیابان محمدعلی جناح خیابان سازمان آب به سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و دو ایستگاه دیگر از آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

در یک ساختمان 5 طبقه مسکونی چاهی به عمق 100 متر وجود داشت که کارگران در حال خروج پمپ آب بودند که یکباره در چاه گرفتار می‌شوند. آتش نشانان نیز بلافاصله وارد عملیات می‌شوند و ابتدا پمپ آب را خارج و سپس کارگری که در انتهای چاه گرفتار شده بودن را نجات می‌دهند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها