امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8705
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۵
تعداد بازدید: 79
رسول النقی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح مبارزه با سارقان اماکن خصوصی به مدت سه روز ...

رسول النقی‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح مبارزه با سارقان اماکن خصوصی به مدت سه روز در استان اجرا شد.

وی با بیان اینکه در قالب اجرای این طرح 35 سارق حرفه‌ای شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: این سارقان بعد از اعتراف به بزه انتسابی با تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

النقی‌پور به مهم‌ترین دستاوردهای اجرای این طرح اشاره کرد و گفت: این موارد شامل کشف 19 فقره سرقت اماکن خصوصی، یک فقره کیف‌قاپی، هفت دستگاه خودرو مسروقه، چهار دستگاه موتورسیکلت، چهار فقره سرقت منزل و دو فقره کش روزنی است.

وی در عین حال افزود: کشف 13 فقره سرقت قطعات و لوازم داخل خودرو، دو فقره سرقت احشام، سه فقره سرقت به عنف، یک مورد جیب‌بری و 11 فقره سایر موارد سرقت از دیگر اقدامات پلیس آگاهی استان در زمینه اجرای این طرح است.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی در خاتمه از شهروندان خواست ضمن عمل به توصیه‌های پلیسی با تجهیز اماکن، خودروها و محل کسب خود به تجهیزات ایمنی و بازدارنده زمینه ارتکاب سرقت را از سارقان سلب کنند. 
انتهای پیام/61001/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها