امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87099
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه همچنان به عملیات نظامی خود در محورهای متعدد شهرک ملیحه و ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، نیروهای ارتش سوریه همچنان به عملیات نظامی خود در محورهای متعدد شهرک ملیحه و به طور مشخص در کوی جسرین، پس از بستن آخرین گذرگاه‌های گروه‌های مسلح معروف به «گذرگاه تامیکو»، ارتباط دهنده میان ملیحه و جسرین ادامه می‌دهند و درگیری‌های شدید و سنگینی در این شهرک در جریان است.

این درحالی است که نیروی هوایی ارتش سوریه با انجام پروازهایی دو مقر گروه‌های مسلح در عمق جوبر را هدف گرفتند.

اما از دیر الزور در شرق سوریه گزارش شده است که گروه تروریستی داعش همچنان به حملات خود علیه جبهه النصره ادامه می‌دهد و بزرگ‌ترین و مهمترین مقرهای النصره را در شهر «البصیره» هدف قرار می‌دهند که تاکنون کشته و زخمی شدن ده‌ها تروریست النصره شده است.

گروه تروریستی داعش پس از تسلط شهر البصیره خود را برای تصرف شهر الشحیل آماده می‌کنند که مهمترین پایگاه النصره در استان دیر الزور شمرده می‌شود.

همچنین از ریف شمالی دیر الزور نیز گزارش شده است که درگیری‌های شدید و سختی میان داعش و النصره در شهرک الصالحه در جریان است و در این خصوص داعش پیشروی قابل توجهی را در این منطقه محقق کرده است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار