امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87102
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، آیت الله شیخ عیسی قاسم تاکید کرد: راه پیدا کردن هر یک از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، آیت الله شیخ عیسی قاسم تاکید کرد: راه پیدا کردن هر یک از جمعیت های مخالف بحرینی به انتخابات هرگز به معنای نمایندگی آنها از طرف مردم نیست، بلکه از نظر مردم در این صورت آنها جزء طرفداران حکومت محسوب می شوند.

وی در خطبه های نماز جمعه امروز مسجد جامع امام صادق -علیه السلام- در منطقه "الدرّاز" گفت: اگر این جمعیت ها به آنچه مورد رضایت مردم است توجه نکنند و اقدام به توافق با حکومت بدون رضایت مردم کنند، از مردمی بودن می افتند. ایشان افزود این جمعیت ها جزئی از مردم هستند نه همه مردم.

روحانی برجسته بحرینی تاکید کرد: کسی نمی تواند منکر این شود که بحرین در شرایط بحرانی سخت بین حکومت و مردم به سر می برد و راه حل آن نیازمند توافق طرفین این بحران است و ظلم وستم اساس این مشکل است.

شیخ عیسی قاسم از کسانی که به دنبال راه حل برای بحرین هستند خواست تا به راه حلی فکر کنند که مورد رضایت و اعتماد مردم باشد. ایشان افزود: نباید بیان اختلاف بین حکومت و مردم از طریق خشونت و زور باشد، رابطه بین حکومت و مردم باید بر اساس حق و عدل باشد تا زندگی، پیشرفت و امنیت فراگیر برای همه تامین شود.

وی تاکید کرد: برای پایان دادن به ظلم، نیروهای مخالف باید متحد شوند و همه خواستار عدالت باشند و لازم است گفتگوئی انجام شود که منجر به حل مشکل شود و طرفین نیز ملتزم به راه های مسالمت آمیز باشند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها