امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۸:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87107
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
یاسر عرب نویسنده و مستند ساز در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از انتشار کتابی درباره مستندات و گزارش های سفر به سیستان داد و گفت: محسن ...

یاسر عرب نویسنده و مستند ساز در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، خبر از انتشار کتابی درباره مستندات و گزارش های سفر به سیستان داد و گفت: محسن هادی که نویسنده گروه ما در سفر دوم به سیستان بود، در حال نوشتن و آماده کردن کتابی درباره سیستان است که هر کس که این کتاب را دستش بگیرد با وضعیت سیستان آشنا می‌شود.

وی افزود: در این کتاب هم گزارش سفرهای ما به سیستان است، هم پیشینه‌ای تاریخی از وضعیت سیستان و آنچه که امروز با آن روبرو هستیم و هم گلچینی از عکس‌های گرفته شده توسط گروه عکاسان جهادی که به همراه توضیحات در کتاب می‌آید.

این مستند ساز گفت: مستند دیگری از سفر دوم هم در حال تهیه داریم که در این مستند راه کارهای برون رفت از مشکلات بیان و ظرفیتهای منطقه نشان داده شده است. همچنین قرار است نمایشگاه عکسی از عکس‌های گروه عکاسان همراه ما در این سفر در شهرهای تبریز و تهران و  زابل و زاهدان و قم برگزار شود.

عرب اظهار داشت: از آنجایی که مردم سیستان شیعه است و مشکلات بسیار عمیقی دارند که توجه فوری همه را می‌طلبد، در حال تهیه گزارشی برای بیت علما و مراجع تقلید هستیم تا مشکلات سیستان را با آنها نیز در میان بگذاریم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها