امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87109
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
صدیقه مرادزاده شاعر و مسئول روابط عمومی جشنواره ادبی با موضوع «15 خرداد» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

صدیقه مرادزاده شاعر و مسئول روابط عمومی جشنواره ادبی با موضوع «15 خرداد» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون این جشنواره ادبی اظهار داشت: جشنواره ادبی «طلوع خرداد» در بخش‌های «شعر- داستان- خاطره» برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دبیر علمی جشنواره «محمد قشقایی» است، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین با همکاری کانون شاعران و نویسندگان ورامین در آستانه پنجاه و یکمین سال حماسه کفن پوشان قیام 15 خرداد ورامین و پیشوا اقدام به برپایی این جشنواره کرده است، ابراز داشت: در بخش رقابتی یادواره سراسری طلوع خرداد 1253 اثر در بخش شعر و 105 رمان و 33 اثر در بخش خاطره واصل شده است.

وی در پایان با بیان اینکه جوایز ارزنده‌ای تدارک دیده شده تا به برترین‌ها اهدا شود، افزود: برای این جشنواره جوایز بسیار خوب و ارزشمندی تدارک دیده شده که به برترین ‌ها اهدا خواهد شد، جوایزی از قبیل کمک هزینه حج، کمک هزینه عتبات، کمک هزینه مشهد و هدایای ارزنده دیگر به 15 نفر دیگر از شایستگان تقدیر اهدا می‌شود. قرار است مراسم اختتامیه در 1393/3/19 برگزار شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار