امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۰۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8711
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۷
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ اصغر امیرنیا؛ سرپرست مرکز هنرهای تجسمی در حکمی «سعید فلاح فر» را به عنوان دبیر هنری بیستمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ اصغر امیرنیا؛ سرپرست مرکز هنرهای تجسمی در حکمی «سعید فلاح فر» را به عنوان دبیر هنری بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان منصوب کرد.

سرپرست مرکز هنرهای تجسمی در این حکم خطاب به فلاح فر نوشته است: با توجه به برگزاری بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان به منظور برنامه ریزی هر چه بهتر برگزاری جشنواره و با عنایت به تجربیات و عملکرد موفق گذشته جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دبیر بیستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان منصوب می شوید.

بیبستمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان قرار است شهریورماه سال جاری در گرگان برگزار شود.

سعید فلاح فر دانش آموخته تاریخ هنر و مرمت آثار فرهنگی، مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی، عکاس و مدرس گروه معماری و هنر دانشگاه است.

تاکنون مقالات و کتاب هایی درباره هنر و معماری از فلاح فر منتشر شده است و بیش از ده نمایشگاه آز آثار عکس و نقاشی او در داخل و خارج از کشور برگزار شده است.

فلاح فر داوری جشنواره های تجسمی را در کارنامه خود دارد و در پنج دوره قبل جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی جوانان نیز دبیر هنری بوده است.

انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار