امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87112
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
زهرا یزدی‌نژاد نویسنده، مترجم و مدیر انتشارات خورشید باران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان ...

زهرا یزدی‌نژاد نویسنده، مترجم و مدیر انتشارات خورشید باران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: در گذشته از این انتشارات دو جلد کتاب با عنوان «آموزش نامه نگاری» منتشر شده بود که در آینده نزدیک دو جلد دیگر نیز به چاپ خواهد رسید.

وی اضافه کرد: این کتاب نامه‌های عربی است که آنها را به زبان فارسی ترجمه کرد‌ه‌ام که از جمله محتوای هر یک از این جلدها می‌توان به «نامه‌های خانوادگی»، «نامه‌ها مناسبتی» و «نامه‌‌های سفر»، اشاره کرد.

یزدی‌نژاد ادامه داد: از دیگر کتابی که از سوی انتشارات خورشید باران به زودی به چاپ خواهد رسید، کتاب «امام حسین (ع)» است که مضمون این کتاب نیز به اشعاری که ملل مختلف در مدح سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) سروده شده، مربوط می‌شود.

وی افزود: عنوان این کتاب «سوگ سرود روز دهم» نام دارد که در گذشته در همایش صداو سیما حائز کسب رتبه و جایزه شده بود که ترجمه آن به پایان رسیده که در آینده نزدیک با ویرایش و اضافات اشعار شاعران عرب نظیر «جواد جمیل» و «کمال سید» به چاپ خواهد رسید.

بر اساس این گزارش، زهرا یزدی‌نژاد متولد 1338 در استان قم است که تاکنون بیش از هجده کتاب را با عناوینی همچون «پل»، «آینه در آینه»، «نمایه آفتاب»، «گدازه‌ها»، «هر چه باداباد»، «پای درس استاد شهید سردار حاج محمود شهبازی با نهج‌البلاغه»، «عشق زیر باران»، «داستان‌های خوب»، «ناتوی فرهنگی»، «دوباره باران»، «وداع» و «یادداشت‌‌های ناتمام» به چاپ رسانده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار