امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87114
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
سودابه امینی شاعر، نویسنده و منتقد ادبی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر در دست ...

سودابه امینی شاعر، نویسنده و منتقد ادبی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر در دست نگارش خود، اظهار داشت: هم‌اکنون مشغول گردآوری نقدهایی هستم که به قلم خودم برای مجموعه  اشعار شاعران مختلف معاصر نوشته شده و در گذشته در مجلات و سایت‌های تخصصی نقد به چاپ رسیده است.

وی اضافه کرد: این کتاب در واقع نقد و تحلیل شعر شاعرانی نظیر «یوسف‌علی میرشکاک» با نقد شعر «سیصد هزار مرد بی‌سر»، «مرتضی بخشایش» با نقد مجموعه شعر «پله‌ها را مواظب باش مرضیه» و «بهروز قزلباش» با نقد و بررسی مجموعه شعر «تناقض ابروها»، است.

امینی ادامه داد: تاکنون هیچ عنوانی برای این کتاب انتخاب نکرده‌ام اما تلاش دارم در 6 ماهه دوم سال جاری آن را برای چاپ و انتشار به ناشر تحویل دهم.

بر اساس این گزارش، «سودابه امینی» کارشناس روانشناسی بالینی از دانشگاه الزهرا (س) است. وی هشت سال مسئول مرکز آفرینش‌های ادبی بود و مجموعه شعرهای «زمهریر»، «در فضای بی نشان» و «لیلی و هزار زن» را منتشر کرده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها