امروز : سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 21
۰۵:۴۱
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8712
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۷
تعداد بازدید: 58
سعید رجبی فروتن در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص برخی انتقادات نسبت به کند شدن روند صدور پروانه ساخت و نمایش در سازمان سینمایی گفت: هیچ ...

سعید رجبی فروتن در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص برخی انتقادات نسبت به کند شدن روند صدور پروانه ساخت و نمایش در سازمان سینمایی گفت: هیچ تغییری در سیاست‌ها ایجاد نشده و جلسات شورای پروانه نمایش ساخت طبق روال و بطور منظم در حال برگزاری است و مسایل جبنی هیچ تاثیری بر روی این روند ندارد.

وی افزود: اگر گروهی از فیلمسازان انتقاد می‌کنند که بعضا روند صدور پروانه نمایش و یا ساخت آنها با تاخیر همراه است به ماهیت همان اثر بر می‌گردد و گاهی لازم است تا اعضاء دقت نظر بیشتری را بر روی برخی کارها داشته باشند و گرنه در کار این دو شورا هیچ خللی وارد نشده است.

رجبی فروتن با تاکید بر اینکه مسایل جنبی نظیر انتخابات در کند شدن روند صدور پروانه ساخت برای فیلم‌های مختلف هیچ تاثیری ندارد به فارس گفت: هیچ مشکلی وجود ندارد و با طمانینه و دقت نظر فیلمنامه‌ها بررسی می‌شوند و در صورتی که نیاز به اصلاحات داشته باشند با سینماگران ابلاغ می‌شوند و خروجی‌های پروانه ساخت و نمایش نیز در چند وقت اخیر دائما از طریق سازمان در حال اطلاع رسانی هستند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها