امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87125
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این برنامه پس از یکسال تحقیق و هماهنگی و جلسات متعدد با وزارت تعاون و رفاه امور اجتماعی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این برنامه پس از یکسال تحقیق و هماهنگی و جلسات متعدد با وزارت تعاون و رفاه امور اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برای اولین بار در کشور تهیه شده است.

هدف از این برنامه معرفی و شناساندن مهارتها و حرفه ها و ایجاد علاقمندی درافراد جویای کار و فارغ التحصیلان به شکل حرفه آموزی است.این برنامه مختص آموزشگاه‌های آزاد دارای پروانه آموزش از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

بر اساس این گزارش، در کل تهران 5000 آموزشگاه وابسته به اداره کل فنی و حرفه ای تهران و کانون آموزشهای فنی و حرفه ای با بیش از 40 رشته گروه شامل فناوری اطلاعات،امورمالی وبازرگانی،مخابرات،الکترونیک و . . وجود دارد که قرار است 100 حرفه از آنها به تدریج از طریق برنامه «آموزشگاه» معرفی شوند.

«برنامه آموزشگاه» 100 قسمت است که هر بخش آن 15 دقیقه بدون مجری، به صورت مستند، رشته ها را معرفی می کند. قرار است، در ابتدای این برنامه مدیر آموزشگاه حدود 5 دقیقه درباره آموزشگاه و مهارت مورد نظر توضیح دهد و 10 دقیقه بعدی اختصاص به معرفی و آموزش مهارت دارد.

برنامه «آموزشگاه» به تهیه کنندگی مصطفی سلامتی، کارگردانی شاهچراغ و صدابرداری عرفان سپری است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار