امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87131
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۳۳
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حضور «کلی جیمز کلارک» که مدافع همجنس‌گرایی است در مشهد موجب اعتراض‌های دانشجویی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، حضور «کلی جیمز کلارک» که مدافع همجنس‌گرایی است در مشهد موجب اعتراض‌های دانشجویی و مردمی شد که بر این اساس عصر جمعه تجمع اعتراض‌آمیزی نیز در مشهد برپا شد و تجمع‌کنندگان در خصوص حضور وی در مشهد بیانیه‌ای صادر کردند که طی آن آمده است: متأسفانه در سال فرهنگ و مدیریت جهادی و در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، بنیانگذار حکومت دینی، صاحب فتوای عزت‌آفرین ارتداد سلمان رشدی، احیاگر احکام الهی، مجاهد شجاعی که رژیم غاصب صهیونیستی را «غده سرطانی» خواند و رسواگر اسلام آمریکایی بود، جهاد دانشگاهی مشهد تصمیم داشت برای یک استاد سکولار آمریکایی «کارگاه فلسفه دین» برگزار ‌کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: کسی که مخالف حکومت دینی است؛ منتقد قوانین اسلامی (ارتداد) و حامی منکران خدا (آتئیست‌ها) است و جمهوری اسلامی ایران را به نقض حقوق بشری متهم می‌کند، مدافع حقوق همجنس‌بازان است، دل‌نگران بقای رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی است و مسلمانان را به الگوبرداری از ترکیه‌ هم‌پیمان رژیم منفور صهیونیستی و خائن به محور مقاومت فرامی‌خواند.

«کلی کلارک» نسخه آمریکایی کسانی است که دم از کتب آسمانی می‌زنند، اما مسلّمات و ضروریات دین را انکار و انحرافات فکری خود را توجیه شرعی می‌کنند و با ترویج اباحه‌گری، اسلام آمریکایی را برای کشورهای مسلمان تولید و تجویز می‌کنند.

«کلی کلارک» بخشی از پروژه وزارت امور خارجه شیطان بزرگ برای جوامع اسلامی به خصوص خاورمیانه است. دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی به خوبی واقفند که بهترین شیوه تسلط بر جهان اسلام دو کار است: تبلیغ و ترویج اباحه‌گری و عرضه دینی بی‌خاصیت در جوامع اسلامی و حمایت از تروریسم سلفی تا با اقدامات قرون وسطی‌ای‌شان چهره‌ای نفرت‌انگیز از اسلام ارائه کنند؛ باید هوشیار بود و این دو اقدام را دو روی یک سکه دانست.

در بخشی دیگر از این بیانیه آمده است: «کلارک» صرفاً یک فیلسوف نیست، او در سال‌های اخیر با سفر به کشورهای مختلف مانند نیجریه، سرزمین‌های اشغالی، اندونزی، ترکیه، چین و... به تبلیغ و تئوریزه کردن «آزادی‌های دینی» و «حقوق بشر» پرداخته است و به دنبال ایجاد روحیه تساهل در میان مسلمانان است تا ادامه حیات رژیم جعلی صهیونیستی تضمین شود.

او یهودیان و مسلمانان را «فرزندان ابراهیم» می‌نامد، اما از نابرادران سرکش و غاصب (صهیونیست‌ها) نمی‌پرسد که چرا برادران عرب مسلمان خود را از سرزمینشان آواره کرده‌اند.

این بیانیه می‌افزاید: غربی‌ها از طرح نظریه تکامل یک هدف بیشتر ندارند؛ تضعیف و محو خداباوری و براندازی حکومت دینی. هدفی که دجال معاصر، ریچارد داوکینز آن را به خوبی بیان کرده است: «داروین بزرگ بود که باعث شد شما بتوانید یک بی‌خدای کامل و روشنفکر باشید. بدون داروین نمی‌توانستیم بی‌خدا باشیم». آیا دعوت از یک لیبرال اباحه‌گر مدافع همجنس‌بازی و حامی رژیم صهیونیستی در سالگرد ارتحال امام روح‌الله، از سوی سازمان دانشجویان جهادی دانشگاه، امری در راستای شعار فرهنگ و مدیریت جهادی است؟ ما دانشجویان ولایت‌مدار و بسیجی و اساتید انقلابی دانشگاه ضمن محکوم کردن این چنین اقداماتی که با هزینه بیت‌المال مسلمین و در راستای دین‌زدایی توسط مسئولین دولتی انجام می‌شود، بار دیگر مسئولان را به بازگشت به راه امام راحل عظیم‌الشأن دعوت می‌کنیم و به مدیران ارشد نظام تذکر جدی می‌دهیم که بر اعمال و رفتار گماشتگان و منصوبین خود نظارت و دقت بیشتری داشته باشند که درغیراینصورت بر مبنای امر به معروف و نهی از منکر، امت حزب‌الله خود وارد عمل خواهد شد و پاسخ مناسبی خواهد داد.

انتهای پیام/70020/ذ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها