امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87133
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۳۷
تعداد بازدید: 78
سید ابوالفضل فاضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تاکستان به ظرفیت‌های منطقه ضیاءآباد برای برگزاری کلاس‌ها و بومی‌سازی فعالیت‌ها در این ناحیه ...

سید ابوالفضل فاضلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تاکستان به ظرفیت‌های منطقه ضیاءآباد برای برگزاری کلاس‌ها و بومی‌سازی فعالیت‌ها در این ناحیه آموزشی اشاره و اظهار داشت: از معاونت پرورشی و نهادهای مربوطه آموزش و پرورش انتظار می‌رود تا همه‌ توان خود را مبنی بر برگزاری کلاس‌های تابستانی انجام دهند.

وی با بیان اینکه همچنین برای نخستین ‌بار اردوی دانش‌آموزی آموزشگاه شهید بهبودی در اردوگاه شهید رجایی برگزار شده است گفت: در این اردو علاوه بر دانش‌آموزان و معلمان، فرماندار شهرستان، بخشدار، شهردار و رئیس آموزش و پرورش منطقه ضیاءآباد نیز حضور داشتند.

این مسئول عنوان کرد: همچنین جلسه بحث و بررسی مشکلات اردوگاه شهید رجایی با شرکت مسئولان حاضر در اردوگاه در کنار اردوی دانش‌آموزی برگزار شده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تاکستان با بیان اینکه فرماندار تاکستان پس از حضور در اردوگاه شهید رجایی دیداری کوتاه با دانش‌آموزان و دبیران داشته و از دانش‌آموزان سئوالاتی را به صورت مسابقه پرسید ادامه داد: امید می‌رود شاهد توجه بیشتر مسئولان  استان قزوین برای تکمیل اردوگاه در آینده‌ نزدیک باشیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تاکستان با اشاره به لزوم تلاش بیشتر دانش‌آموزان در ایام امتحانات بر اهتمام خانواده‌ها بر این مسئله تأکید کرد.
انتهای پیام/77005/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها