امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87136
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۵
تعداد بازدید: 103
صادق اذان‌گو در حاشیه جلسه هم‌اندیشی مؤسسان آموزشگاه‌های علمی آزاد و زبان‌های خارجی کازرون که به منظور تبادل نظر در راستای رعایت پوشش و حجاب ...

صادق اذان‌گو در حاشیه جلسه هم‌اندیشی مؤسسان آموزشگاه‌های علمی آزاد و زبان‌های خارجی کازرون که به منظور تبادل نظر در راستای رعایت پوشش و حجاب دانش‌آموزان در اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کازرون اظهار داشت: امروزه دنیای غرب با رسانه‌هایی که در اختیار دارد دنیای اسلام را مورد هدف قرار داده و پیوسته بی‌حجابی و عریانی و زیر پا گذاشتن ارزش‌های اخلاقی مانند حجاب و عفاف را تبلیغ می‌کند.

وی تصریح کرد: با توجه به فرا رسیدن تابستان و گرمای این فصل اولیای دانش‌آموزان و رؤسای آموزشگاه‌های آزاد علمی و زبان‌های خارجی این شهر باید دقت بیشتری بر رعایت پوشش صحیح دانش‌آموزان داشته باشند.

مسئول مدارس غیردولتی کازرون گفت: حفظ حجاب و رعایت پوشش مناسب و صحیح از سوی دانش‌آموزان دختر و پسر آرامش و امنیت روحی و روانی آنان را به همراه دارد.

اذان‌گو از مؤسسان و رؤسای آموزشگاه‌های علمی آزاد و زبان‌های خارجی کازرون درخواست کرد به شیوه‌های غیرمستقیم از جمله تشویق و ترغیب و نصب پوسترهای حاوی رعایت حجاب و پیام‌های دینی و اخلاقی در آموزشگاه خود اقدام کنند.

وی اضافه کرد: تمام مؤسسان و رؤسای آموزشگاه‌های علمی آزاد و زبان‌های خارجی کازرون پس از بحث و تبادل نظر پذیرفتند دانش‌آموزان خود را به طور یکسان به پوشش مقنعه و مانتوشلوار مناسب ترغیب کنند.

مسئول مدارس غیردولتی کازرون در پایان خاطرنشان کرد: 22 آموزشگاه علمی آزاد و زبان‌های خارجی با مجوز رسمی اداره آموزش و پرورش کازرون در این شهر فعالیت دارند.
انتهای پیام/2448/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها