امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۹:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87151
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
علیرضا زاکانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ارزیابی ...

علیرضا زاکانی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ارزیابی خود از روند مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت:‌ من نمی‌گویم برخوردی نمی‌شود اما برخورد به اقتضای نیازی که هست، وجود ندارد.

وی با بیان اینکه مدل‌های پویاتر برخورد با فساد موجود است که به آن مدل‌ها بی‌توجهی می‌شود، اظهار داشت: این دوستان (اشاره به دستگاه‌های فعال در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی) تلاش می‌کنند اما آنهایی که تلاش می‌کنند دور خود می‌چرخند و آنهایی هم که تلاش نمی‌کنند که اکثریت تلاش نمی‌کنند درحال استراحت هستند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت‌وگوی خود با فارس، پرونده 650 میلیون یورویی را دارای یک رانت عنوان کرد و گفت: این موضوع با استناد به رانتی صورت گرفته که دیگران بدون آن رانت می‌توانستند آن خدمات را ارائه کنند، اگر آن رانت را به هر کسی دهند می‌تواند این خدمات را ارائه کند.

زاکانی اضافه کرد: در این موضوع (پرونده 650 میلیون یورویی) گفته نمی‌شود ما به‌ ازای این موضوع چه زد و بندهایی صورت گرفته و چه اتفاقات نامیمونی در کشور رخ داده است؛ در واقع اگر این مسیر ادامه پیدا کند سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

وی افزود: در چنین شرایطی چارچوب‌های فعالیت اقتصادی کشور زیر سوال می‌رود، برای برخی اتوبان چهاربانده باز می‌کنند که بدون هیچ تلاشی یک شبه میلیاردها تومان به جیب بزنند و عده‌ دیگر نیز که می‌خواهند با شرایط قانونی کار کنند راه برایشان مسدود می‌‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها