امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87153
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
با برگزاری پرشور انتخابات  ریاست جمهوری  در سوریه که بسیاری از ناظران سیاسی آن را گذر این کشور از بحران تحمیلی قلمداد کردند برنامه های ارتش برای ...

با برگزاری پرشور انتخابات  ریاست جمهوری  در سوریه که بسیاری از ناظران سیاسی آن را گذر این کشور از بحران تحمیلی قلمداد کردند برنامه های ارتش برای نابودی تروریستها در صحنه میدانی نیز به سمت هدف آشکاری در حرکت است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ به نقل از منابع خبری نزدیک به ارتش سوریه،‌ ارتش در صحنه میدانی همچنان بر مقابله خود با تروریست‌ها و پاکسازی و اخراج آنان از خاک سوریه اصرار دارد و بر همین اساس تلاش می کند کل منطقه میانی  این کشور را  که از اهمیت راهبردی بالایی برخوردار است،‌ پاکسازی نماید.پاکسازی این منطقه از ان رو اهمیت دارد که قرار است دولت جدید در حوزه سیاسی کار خود را پس از انتخابات آغاز نماید.

 برپایه این گزارش،‌ در حال حاضر پاکسازی کامل تروریست‌ها در مناطق ریف ادلب،‌ ریف حلب،‌ ریف دمشق و ریف لاذقیه چهار نقطه ای است که در دستور کار آشکار ارتش قرار گرفته است. و در روزهای آینده خبرهایی در این خصوص منتشر خواهد شد.

این گزارش می افزاید که تنها در دو منطقه شرق (منطقه دیرالزور) و جنوب سوریه ارتش در حالت دفاعی قرار دارد و با پاکسازی مناطق چهارگانه بالا احتمالا کار تهاجم و یکسره سازی این دو منطقه نیز با قدرت بیشتری دنبال خواهدشد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها