امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87154
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر علی رضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با اعلام این خبر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر علی رضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) با اعلام این خبر گفت: با توجه به حساسیت منطقه پدافندهوایی جنوب شرق و همجواری با کشورهای حاشیه خلیج فارس رزمایش یک روز مصباح الهدی در این منطقه پدافندی برنامه ریزی و 2 مرحله آن به اجرا در آمده است.

صباحی فرد اظهار داشت: این مرحله از رزمایش مصباح الهدی با محوریت گروه پدافند هوایی کیش برگزار شد و سامانه های راداری موشکی، توپخانه ای و الکترونیکی و پست های دیده بانی برابر سناریو های رزمی مورد آزمایش عملیاتی قرار گرفت و این سامانه هااقدام تاکتیکی مناسب بر علیه اهداف خود به انجام رساندند.

وی افزود: رزمایش های مصباح الهدی برای کلیه مناطق پدافندی برنامه ریزی شده است و در طول سال هر منطقه پدافندی موظف به برگزاری این رزمایش و ارزیابی کارکنان و سامانه های پدافندی در مواجهه با حملات احتمالی است.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی در پایان گفت: با توجه به اینکه سناریو های در نظر گرفته شده برای این رزمایش ها کاملا متنوع و برابر تهدیدات روز برنامه ریزی شده است می تواند میزان آمادگی کارکنان و سامانه ها را در مقابله با هر گونه تهدید به صورت واقعی مورد ارزیابی قرار دهد و موجب ارتقاع توان رزمی و عملیاتی یگان های پدافند هوایی در سطح کشور شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها