امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87161
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این ...

مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر شما اهتمام لازم در مسئولان برای تحقق شعار سال وجود دارد، گفت: سؤال این است که چه زمانی این اهتمام وجود داشته که اکنون وجود داشته باشد؟

وی با بیان اینکه پس از صدور پیامی بایستی اهداف و برنامه‌هایی برای تحقق آن نوشته شود، تصریح کرد: پس از نگارش اهداف و برنامه‌ها، حرکت برای اجرای آن آغاز می‌شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی درباره موضوعات فرهنگی نیز با بیان اینکه هنوز تعریف مباحث فرهنگی روشن نیست، گفت: حداقل من نمی‌دانم فرهنگ به چه معناست، آیا فرهنگ یعنی مذهب یا دین؟ آیا فرهنگ کسانی که عرب، سنی، ترک هستند، یکی است؟ ما چه فرهنگی را می‌خواهیم تبلیغ و تثبیت کنیم و برای این تثبیت چه برنامه‌هایی داریم.

وی با طرح این سؤال که آیا تعریف درستی از بحث فرهنگ وجود دارد، خاطرنشان کرد: وقتی نمی‌دانیم چه اقدامی می‌خواهیم انجام دهیم هر کاری بکنیم می‌گوییم فرهنگی است؛ در این زمینه در گام نخست باید بگوییم فرهنگ چیست و سپس برنامه‌ها، زمانبندی و رسالت ما مشخص شود.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مباحث فرهنگی و اقتصادی هیچ گاه تمام شدنی نیست و جامعه با آن زندگی می‌کند، اظهار داشت: اصولا زمانی که درباره این موضوعات سخن می‌گوییم باید برای آن برنامه‌ریزی کنیم، برنامه هم اینگونه نیست که عده‌ای پشت تریبون حرف بزنند و بعد آن سخنان برنامه شود؛ اقتصاد، علم، کارشناس و تجربه می‌خواهد؛ اگر ما عالمان و تجربه دیده‌ها را به صحنه نیاوریم و فقط بحث‌های سیاسی را بزرگ کنیم به هیچ یک از اهدافمان دست نمی‌یابیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها