امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87162
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
حسین شیخ الاسلام مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حسین شیخ الاسلام مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حمله داعش به شهر سامرا گفت:‌ البته این حمله محدود به سامرا نبوده و دیگر نقاط عراق را نیز شامل شده است.

وی در توضیح علت این حمله در این مقطع زمانی اظهار کرد:‌ تروریست‌ها در قضیه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه شکست جدی خوردند.

شیخ الاسلام به مشارکت اتباع سوری در انتخابات در کشورهایی مانند لبنان اشاره کرد و گفت:‌ هر جا که دولت‌های میزبان،‌ امکانات برگزاری انتخابات را فراهم کردند،‌ اتباع سوری مشارکت خوبی به نمایش گذاشته و در مجموع، آخرین میخ را بر تابوت معارضه کوبیدند

وی برملا شدن دروغ معارضه مبنی بر مقبولیت نداشتن اسد را عامل هجمه وحشیانه داعش به سامرا برشمرد و تصریح کرد: سیلی که ترویست‌ها در سوریه خوردند،‌ سبب شد بکوشند با دست زدن به اقدام وحشیانه دیگری در عراق، به تصور خود، شکست خود را جبران کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار