امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8717
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۷
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیوید گوردون گرین فیلم‌نامه نویس و کارگردان «مانگلهورن» مدتی قبل گفته بود این فیلم بدون حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دیوید گوردون گرین فیلم‌نامه نویس و کارگردان «مانگلهورن» مدتی قبل گفته بود این فیلم بدون حضور پاچینو، معنا و مفهومی نخواهد داشت.
گودرون گرین فیلم‌نامه این فیلم را با همکاری پل لاگن نوشته است و آل پاچینو در آن در نقش آ جی مانگلهورن بازی خواهد کرد.
به گفته گوردون گرین این کاراکتر مردی شصت ساله است که قبل از این رئیس یک گروه از خلاف کاران بوده و مدت‌هاست که این جرفه را رها کرده است.
او چهل سال قبل زندگی خانوادگی‌اش را فدای انجام یک کار و شغل (به قول خودش) بزرگ کرده و حاضر به ازدواج با کسی که دو ستش داشته، نشده است.
اما حالا پس ازاین همه سال،او می‌خواهد به رویای قدیمی خودش جامعه عمل بپوشاند. ولی تلاش‌های جدید او را به جایی نمی‌برد و مانگلهورن با حوادث پیش‌بینی نشده زیادی روبرو می‌شود.
وی تصمیم می‌گیرد نقاب از چهره بردارد، اما گذشته‌ای تاریک دارد که می‌تواند برایش دردسرهای زیادی به وجود بیاورد. به این ترتیب، مانگلهورن بر سر دو راهی یک انتخاب مهم و سرنوشت ساز قرار می‌گیرد.
گودرون گرین می‌گوید:«این فیلم قصه زندگی آدمی است که عشق و محبت و زندگی آرام خانوادگی را در پای یک زندگی جنایت کارانه قربانی می‌کند. اما حالا متوجه شده که چیز زیادی بدست نیاورده و حسرت گذشته‌ها را می‌خورد. او می‌خواهد اوضاع را درست کند ولی متوجه می‌شود با مشکلات زیادی روبروست.»
این فیلم ساز از«مانگلهورن» به عنوان یک قصه عاشقانه اجتماعی یاد می‌کند، که شخصیت محور است و می‌خواهد نگاهی جدی به شرایطی بیندازد که انتخاب‌های آدم‌ها در موقعیت‌های مختلف، برای آن‌ها خلق می‌کند.

وی شخصیت اصلی قصه فیلمش را آدمی پیچیده ارزیابی می‌کند، که با زیر و بم‌های زیادی همراه است و بازی در این نقش، بسیار سخت است. به همین دلیل گوردون گرین می‌گوید فقط بازیگری مثل پاچینو از عهده اجرای چنین نقشی برخواهد آمد.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری«مانگلهورن» تعیین نشده است. قرار است شهر نیویورک لوکیشن اصلی این درام شخصیت محور باشد.

پاچینو مدتی قبل درام شرح حال گونه«فیل اسپکتر» را به صورت یک فیلم سینمایی تلویزیونی روی صفحه کوچک تلویزیون داشت. بازی او در این فیلم تلویزیونی ،با تحسین منتقدان تلویزیونی روبرو شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها