امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۷:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87171
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمود گودرزی در مراسم جشن ملی بخشش که هم اکنون در تالار وحدت تهران در حال برگزاری است، گفت: امروز شاهد هستیم که خشم، ...

به گزارش خبرنگار جامعه فارس، محمود گودرزی در مراسم جشن ملی بخشش که هم اکنون در تالار وحدت تهران در حال برگزاری است، گفت: امروز شاهد هستیم که خشم، حصر، دفع، برخورد، نزاع و امثال آن چه مشکلاتی را در جامعه به وجود آورده است که البته این موضوعات را در مسائل سیاسی هم شاهد هستیم.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم تا یاد بگیریم تحمل همدیگر را داشته باشیم تا خداوند هم بر ما آسان بگیرد چراکه امروز جوامع مختلف درگیر مشکلات ناشی از خشم هستند.

وزیر ورزش و جوانان افزود: در آموزه‌های دینی ما آمده است که حضرت علی(ع) نیز سفارش کردند تا ضارب خود را عفو کنند و رهبر معظم انقلاب نیز همواره در جشن‌ها و مناسبت‌ها افراد زیادی را می‌بخشند ما هم باید به سمتی برویم تا بخشش به فرهنگ جامعه تبدیل شود.

پیش از سخنرانی وزیر ورزش و جوانان احسان علیخانی مجری این مراسم با انتقاد از نادیده گرفته شدن جوانان گفت: آن قدر در وزارت ورزش و جوانان به موضوع ورزش پرداخته می‌شود که گاهی فراموش می‌شود ادامه این عنوان کلمه جوانان هم آمده است.

در ادامه این مراسم همچنین خانواده شهید حسن باقری از خانواده فتحعلی کاووسی از شهر کرد، خانواده داراب جان زمین از ایلام، خانواده کهرایی از ساوه و خانواده حسین زاده از شهرستان نور به واسطه گذشت از قصاص فرزندانشان تقدیر کردند.

همچنین معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت محیط زیست نیز لحظاتی پیش به جمع میهمانان حاضر در این مراسم پیوست.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار