امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87173
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای حضور این تیم در فصل جدید لیگ برتر امروز در ورزشگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای حضور این تیم در فصل جدید لیگ برتر امروز در ورزشگاه درفشی‌فر استارت خورد.

بر همین اساس علی دایی قبل از آغاز تمرینات از جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر شرایط خوب است و طبق برنامه پیش می‌رویم البته سال سختی داریم اما امیدوارم بتوانیم کاری کنیم تا سال خوبی برای هواداران رقم بخورد.

وی ادامه داد: یک هفته پس از پایان لیگ قبل برنامه‌مان را ارائه کردیم و تا 10 مرداد که لیگ فصل جدید آغاز می‌شود، فرصت داریم تا این برنامه‌ها را اجرایی کنیم. تمام برنامه‌های تمرینی مشخص است و طبق آن پیش خواهیم رفت.

دایی در مورد برگزاری اردوی خارجی گفت: اردوی خارجی هم در دستور کار است و اگر باشگاه بتواند حتما به این اردو خواهیم رفت.

وی در خصوص حفظ بازیکنان فصل گذشته پرسپولیس گفت: فعلا وقت داریم و اجازه بدهید در این خصوص بعدا صحبت کنیم. باید ببینیم چطور می‌توان تیم را تنظیم کرد تا سپس در این زمینه ورود کنیم.

دایی در پاسخ به این سؤال که آیا قول قهرمانی به هواداران می‌دهید یا خیر، گفت:‌ مطمئنا برای قهرمانی می‌آییم و سعی می‌کنیم خوب باشیم و خوب کار کنیم. امسال هدفی جز قهرمانی نداریم ضمن اینکه موفقیت در سه جام را نشانه گرفته‌ایم.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار