امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 26
۰۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87182
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  به نقل از شادا، نمایندگان دستگاه‌های اجرایی شرکت کننده در این جلسه با بحث و بررسی مواد لایحه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس  به نقل از شادا، نمایندگان دستگاه‌های اجرایی شرکت کننده در این جلسه با بحث و بررسی مواد لایحه حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری و ارتقای نظام مالی کشور، نظرات و پیشنهادات اصلاحی خود را مطرح کردند.

بنابر این گزارش، در پایان این جلسه مقرر شد، سایر نظرات اصلاحی و پیشنهادات احتمالی شرکت کنندگان در جلسه، حداکثر تا روز شنبه 17 خردادماه جاری به معاونت اقتصادی وزارت اقتصاد ارسال شود.

لایحه حمایت از تولید و سرمایه گذاری و ارتقای نظام مالی کشور بر مبنای لایحه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مورد حمایت از تولید، طرح تهیه شده از سوی مجلس در زمینه حمایت از تولید، نظرات مشورتی خبرگان اقتصادی با وزیر اقتصاد و نیز نظرات و در خواست‌های نمایندگان فعالان بخش خصوصی در دیدار با معاون اول رئیس جمهور، تهیه و با تلاش کارشناسان و مسئولان معاونت اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، تکمیل، تجمیع و تدوین شده است.

مصوبات جلسه مذکور، پیش از تقدیم به مجلس شورای اسلامی، در هیات وزیران نیز به بحث گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها