امروز : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 3
۱۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87199
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ندسا، مراسم جشن دویست و هفتاد و هشتمین دوره آموزشی ناویان مرکز آموزش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ندسا، مراسم جشن دویست و هفتاد و هشتمین دوره آموزشی ناویان مرکز آموزش احمدبن موسی علیه السلام نیروی دریایی سپاه با حضور دریادار تنگسیری جانشین این نیرو در شیراز برگزار شد.

سردار علیرضا تنگسیری طی سخنانی در این مراسم با استناد به روایتی از مولای متقیان علی علیه السلام، گفت: دو نعمت وجود دارد که ناشناخته است و کسی تا از آنها محروم و بی بهره نباشد، قدر آنها را نمی داند و این دو، یکی نعمت سلامتی و دیگری امنیت و آسایش است.

وی افزود: تا امنیت و آسایش نباشد، هیچ تلاشی در جامعه مصون از خطر و آسیب نخواهد بود.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: امنیت ضامن سلامت و پویایی و فعالیت در جامعه است و تا امنیت نباشد، هیچ تلاشی در عرصه های گوناگون اقتصادی، فرهنگی و... به سرانجام مطلوب نخواهد رسید.

وی ادامه داد: یکی از مجموعه‌هایی که همواره ضامن تأمین امنیت در عرصه های گوناگون زندگی فردی و اجتماعی در نظام جمهوری اسلامی بوده، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که همچنان با تمام وجود این نقش را به خوبی ایفا کرده و به شایستگی تا پای جان در این راه ایستاده است.

تنگسیری خطاب به جوانان سرباز مرکز آموزش احمدبن موسی(ع) ندسا، گفت: امروز خدمت سربازی در نظام مقدس اسلامی یک فرصت و توفیق ویژه و یک افتخار است.

وی افزود: دوران سربازی ظرفیت خوبی برای تعالی روحی و معنوی و ارتقای مهارت های فردی و اجتماعی است.

جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در بخش دیگری از سخنان خود از برنامه ریزی شایسته و تلاش و اهتمام فرماندهان و مدیران این مرکز در شکل گیری آموزش های کیفی در این مرکز تقدیر کرد.

از دیگر برنامه های مراسم می توان به اعطای هدایا و درجات به مربیان و ناویان نمونه آموزشی و رژه یگان های نمونه در حضور سردار تنگسیری جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه اشاره کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار