امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87201
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
 محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جشنواره اقتصاد ...

 محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص جشنواره اقتصاد مقاومتی که از سوی حزب متبوعش برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این جشنواره از ساعت 9 صبح فردا (یکشنبه) در مرکز همایش‌های باشگاه انقلاب آغاز خواهد شد.

وی اضافه کرد: تاکنون طرح‌های متنوعی به دبیرخانه جشنواره رسیده است که قرار است  فردا 3 طرح برگزیده معرفی شده و از ارائه دهندگان آن تقدیر شود.

فومنی همچنین به قرائت پیام یکی از شخصیت‌های برجسته نظام در جشنواره فردا اشاره و بیان داشت: شخصیت‌های مختلف سیاسی،فرهنگی،اجتماعی و ورزشی در برنامه فردا حضور خواهند داشت که از یک جوان شایسته ایرانی نیز به نمایندگی از جوانان ایرانی به مناسبت روز جوان تقدیر خواهد شد.

وی با بیان اینکه سرود رسمی حزب در برنامه فردا رونمایی خواهد شد، توضیح داد: برنامه‌های مختلفی مانند مستند حزب در نظر گرفته شده است که فردا به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در پایان با دعوت از مسئولان و اقشار مختلف مردم برای حضور در جشنواره اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: برای اولین بار در کشور بدون در نظر گرفتن فعالیت‌های سیاسی این جشنواره را برگزار می‌کنیم و امیدواریم در راستای نامگذاری سالجاری به نام «اقتصاد و فرهنگ؛ با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی مقام معظم رهبری، گام‌های عملی برداریم و به همین جهت انتظار داریم شاهد همکاری مناسبی در همه بخش‌ها باشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار