امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87202
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام رئیسی معاون اول قوه قضائیه پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی درجمع ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام رئیسی معاون اول قوه قضائیه پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی درجمع خبرنگاران با اشاره به شخصیت رئیس مجلس خبرگان گفت: شخصیت ایشان کم‌نظیر و بی‌نظیر است و در هر مقطعی از انقلاب که احساس وظیفه کردند به صحنه آمدند.

وی با بیان اینکه هیچ چیز باعث نشد که آیت‌الله مهدوی کنی در زمانی که احساس وظیفه می‌کند وارد صحنه نشود، اظهار داشت: برخی خرده می‌گرفتند که اگر شما در این مسئله اعلام موضع کنید شخصیت شما آسیب می‌بیند ولی ایشان در خلوت می‌گفتند که امام به ما تکلیف‌مداری را آموخته‌اند.

وی نقش‌آفرینی آیت‌الله مهدوی کنی را در مقاطع مختلف یادآور شد و افزود:‌ ایشان به عنوان شخصیت برجسته‌ای که همواره در مسائل مختلف ایفای نقش کرده، نقش الگودهی و بصیرت بخشی را به دیگران دارند.

معاون اول قوه قضائیه اضافه کرد: دلیل نگرانی همه گروه‌ها و اقشار مختلف نسبت به بیماری آیت‌الله مهدوی کنی این است که ایشان بر اساس تکلیف خود دیروز در کنار امام و امروز در کنار رهبری هستند.

رئیسی با بیان اینکه تمام وجود آیت‌الله مهدوی کنی برای حفظ وحدت در امت اسلامی اظهار داشت: ایشان چهره‌ای وحدت‌بخش در میان جامعه هستند.

وی به تلاش آیت‌الله مهدوی کنی برای کادر‌سازی در جهت آینده انقلاب اشاره کرد و افزود: پس از دوران نخست‌وزیری ایشان ناگهان کارها را رها کرده و دانشگاه امام صادق را برقرار کردند و امروز می‌بینید که دانش‌آموخته‌های این دانشگاه در قسمت‌های مختلف مدیریتی کشور در حال فعالیت هستند که همه اینها ثمره تلاش‌های آیت‌الله مهدوی کنی است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار