امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87205
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیان ارزیابی ...

علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در بیان ارزیابی عملکرد مسئولان برای تحقق شعار سال، گفت: متأسفانه برنامه محوری ما ضعیف است، معمولا در تبدیل شعار به شعور ناتوانیم.

وی با بیان اینکه عدم توان ما باعث می‌شود در بسیاری از موارد علیرغم زیبا بودن شعارها، آنها مغفول بمانند، تصریح کرد: تصور می‌کنم ما که در مجلسیم هنوز قدم ویژه‌ای در زمینه شعار سال برنداشته‌ایم، در دولت نیز علیرغم اینکه من از نزدیک شاهد (اقدامات) نیستم اما از دور چیزی نمی‌بینم.

محجوب در پاسخ به این سوال که آیا در حوزه فرهنگ نیز وضعیت به همین گونه است، اظهار داشت: این مباحث شامل هر دو بخش (اقتصاد و فرهنگ) می‌شود.

وی در توصیه‌ای به مسئولان برای تحقق شعارهای سال، اظهار داشت: اینها (اسم سال) شعار نیست و برای شعور شدن، عملیاتی شدن و اجرا شدن است. ما نباید منتظر چارچوب و قانون باشیم و بایستی موضوع را عملیاتی کنیم و بعد هم برای آن قانون و طریقه پیدا کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: باید در رابطه با شعارها به گونه‌ای رفتار کنیم که آنها بر روی زمین نمانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها