امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87210
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله مقتدایی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پس از عیادت از ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، آیت‌الله مقتدایی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی‌کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری در جمع خبرنگاران با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی وی گفت: آیت‌الله مهدوی‌کنی نسبت به برخی بزرگان دیگر از جامعیت بالایی در مسائل علمی و فقهی برخوردار هستند.

وی با اشاره به حضور آیت‌الله مهدوی‌کنی در درس امام و برخی از مراجع بزرگ قم اظهار داشت: هم‌اکنون نیز آیت‌الله مهدوی‌کنی در دانشگاه امام صادق به عنوان یک مرکز موثر در نظام حضور دارند.

وی به سمت‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی از ابتدای انقلاب تاکنون اشاره کرد و افزود: از اول پیروزی انقلاب ایشان در نظام سمت‌های مختلفی داشتند و آخرین سمت ایشان به عنوان رئیس مجلس خبرگان نیز یکی از بالاترین سمت‌ها است و به لطف خدا در تمام این مناصبی که حضور داشتند به وجه اکمل توانسته‌اند آن را اداره کنند و با یک آرامش خاطر در مجلس خبرگان کار را پیش ببرند.

وی با بیان اینکه آیت‌الله مهدوی‌کنی همراه امام و مردم بوده‌اند اظهار داشت: نتیجه این امتیاز این است که امروز همه جناح‌ها با ایشان همدل و همراه هستند و اگر در هر جناحی افراد مقداری با یکدیگر اصتحکاک دارند ولی آیت‌الله مهدوی‌کنی را از خودشان می‌دانند چون ایشان برای همه آنها پدری کرده‌اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها