امروز : چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 26
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87233
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی در ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آیت‌الله مهدوی‌کنی از یاران خاص امام(ره) هستند، اظهار داشت: در طول دوران انقلاب تا امروز ایشان ویژگی‌های خاص مدنظر امام را نظیر ذی‌ طلبگی، انقلابی بودن و همراهی با مردم، صیانت از دستاوردها و حقوق ملت در خود حفظ کردند.

وی افزود: آیت‌الله مهدوی‌کنی فردی مخلص، مؤمن و مجاهد بوده و فردی هستند که خود را صرف خدمت به انقلاب و مردم کردند و هم‌اکنون نیز می‌بینید که همه اقشار مردم به ایشان علاقه‌مندند.

احمدی‌نژاد تصریح کرد: ایشان در مواقع و مواضع حساس لنگرگاه نظام و آرامش‌بخش بوده و با عمق دید و فداکاری واقعی به انقلاب و آرمان‌های آن خدمت کردند.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی براینکه دلیل مخالفت آیت‌الله مهدوی‌کنی با درخواست چندی پیش شما برای ملاقات با ایشان چیست، گفت: شما چه خبرهایی می‌سازید.

وی در پایان ضمن دعا برای سلامتی آیت‌الله مهدوی‌کنی از تیم پزشکی رئیس مجلس خبرگان تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار