امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87239
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، علی افروز پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت نام متقاضیان بیمه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کهگیلویه، علی افروز پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت نام متقاضیان بیمه همگانی در شهرستان اظهار داشت: دفاتر پیشخوان دولت فردوسی و امین در دهدشت کار ثبت‌نام متقاضیان را انجام می‌دهند.

رئیس بیمه سلامت کهگیلویه تصریح کرد: شهرهای بالای 20 هزار خانوار می‌‌توانند جهت نام‌نویسی به سایت بیمه سلامت مراجعه و متقاضی دریافت دفترچه بیمه سلامت شوند.

افروز عدم پوشش بیمه‌‌های پایه سلامت و درمان را از شرایط پذیرش در بیمه همگانی رایگان برشمرد و افزود: صرفاً افرادی که از هیچ نوع بیمه‌ای برخوردار نیستند می‌توانند نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام بیمه همگانی اقدام کنند.

این مسئول با بیان اینکه شهرهای زیر 20 هزار نفر و مناطق روستایی از خدمات بیمه روستایی استفاده می‌کنند، تصریح کرد: تغییر بیمه روستایی به همگانی در حال حاضر از طریق اصلاح بیمه صورت می‌گیرد.

به گفته افروز در طرح پایش جمعیت روستایی روستائیانی که به شهرها مهاجرت کرده‌اند شناسایی و بیمه روستایی آنان لغو خواهد شد.

افروز خاطرنشان کرد: 80 درصد مشکل بیمه‌ای مردم با اجرای طرح پالایش روستایی حل خواهد شد.

رئیس بیمه سلامت کهگیلویه با اشاره به اینکه افراد زیادی جهت عضویت در بیمه همگانی به سایت مراجعه کردند، افزود: از این تعداد 900 نفر شرایط صدور دفترچه رایگان دارند.

افروز از آغاز صدور دفترچه‌ بیمه همگانی متقاضیان شهرستان خبر داد و گفت: کار صدور و توزیع دفترچه‌های این افراد از فردا در سطح شهرستان شروع خواهد شد.

وی اطلاع‌رسانی به مردم در خصوص نحوه ثبت‌نام و شرایط و ضوابط بیمه همگانی را مطلوب خواند و تصریح کرد: 19 درمانگاه در سطح شهرستان ضمن اطلاع‌رسانی به اقشار مختلف مردم خدمات درمانی به جمعیت تحت پوشش خود ارائه می‌دهند.
انتهای پیام/82016/و30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها