امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87243
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شهرداری منطقه ۹، با تغییر رویکرد شهرداری تهران در خصوص فعالیت های تعاونی های مسکن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شهرداری منطقه ۹، با تغییر رویکرد شهرداری تهران در خصوص فعالیت های تعاونی های مسکن شهرداری به منظور تأمین مسکن و رفاه پرسنل و کاهش هزینه ها، تعاونی مسکن کارکنان شهرداری منطقه 9، با تغییر هیأت مدیره و مدیران تعاونی از سال 88 شتاب محسوسی در فعالیت های خود ایجاد کرده است به همین منظور پروژه ای در قالب 155 واحد مسکونی، ساخته و تحویل گردید و پروژه دوم در مرحله نازک کاری است که آن هم شامل صد واحد مسکونی است که در سال جاری تحویل خواهد شد.

پروژه دیگر این تعاونی، پروژه مروارید شهر در منطقه 22 تهران است که در شمال اتوبان کرج و جنوب اتوبان همت واقع شده است. این پروژه بصورت رسمی از اول خرداد 93 آغاز شده و با سرعت مطلوبی در حال پیشرفت می باشد.

 ادیب کیا، رئیس هیأت مدیره تعاونی با اشاره به زیربنای سی هزار متر مربعی این پروژه گفت: برای این پروژه چهارطبقه زیرزمین، یک طبقه همکف و 22 طبقه مسکونی در نظر گرفته شده است که با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت، ساخته و تحویل اعضاء خواهد شد .

 مصطفوی، مدیرعامل تعاونی مسکن نیز در خصوص پروژه مروارید گفت:  به عنوان تعاونی مسکن منطقه 9، یک برج 154 واحدی در قالب 27 طبقه با سازه بتنی را در دست ساخت داریم. متوسط متراژ هر واحد مسکونی 126 مترمربع است .

مصطفوی با اشاره به اینکه برای این پروژه، از سرمایه اولیه ای بالغ بر یک میلیاردتومان استفاده شده است، افزود: تعاونی های مسکن با سرمایه های خرد اعضاء خود به سرمایه عظیمی دست پیدا می کنند که با توجه به کاهش هزینه های ساخت و همچنین امکان تأمین هزینه ها به صورت مرحله ای می تواند امکان بسیار خوبی برای خانه دار شدن باشد. فعالیت سالم و دقیق تعاونی ها منتج به اعتمادسازی و فعالیت مردم در ایجاد تعاونی ها و در نهایت خانه دار شدن آنها به صورت تشکیل تعاونی ها خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها