امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87270
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 133
 به گزارش خبرنگار قضایی و انتظامی فارس، سرتیپ خلیفه احمد الکواری در بازدید از نمایشگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: تمام تلاش‌هایی که در راستای ...

 به گزارش خبرنگار قضایی و انتظامی فارس، سرتیپ خلیفه احمد الکواری در بازدید از نمایشگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: تمام تلاش‌هایی که در راستای مبارزه با مواد مخدر انجام می‌گیرد یک هدف را دنبال می‌کند، مواد مخدر آفتی جهانی شده که تلاش‌ها باید برای مبارزه با آن هماهنگ شود.

وی افزود: نمایشگاهی را که امروز بازدید کردم، ستایش می‌کنم، این نمایشگاه از خلاء پدید نیامده و هرکدام بر اثر تجربیاتی است که پلیس ایران در زمینه کشف مواد مخدر داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر قطر اظهارداشت: با توجه به کشفیاتی که در اینجا دیدم نمی‌توان گفت که در قطر چنین چیزهایی مشاهده می‌شود یا به عبارتی بسیار ناچیز است، حجم مواد مخدر در قطر زیاد نیست و معتادان در این کشور اندک شمار هستند.

وی در پاسخ به چرایی این موضوع گفت: تلاش‌هایی که برای مبارزه با این پدیده داشته‌ایم و تقویت عملیات امنیتی و گشت ساحلی موجب این مسئله شده است.

سردار علی مؤیدی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور نیز با اشاره به لزوم همکاری کشورهای منطقه برای ریشه‌کن ساختن مواد مخدر، اظهار داشت: این سفر در پاسخ به سفری که هیأت پلیس ایران چندی پیش به کشور قطر داشته انجام شده است، خوشبختانه یکی از شریکان ایران در منطقه ، پلیس قطر است و با پلیس این کشور در امر مبارزه با مواد مخدر همکاری تنگاتنگی داریم.

وی افزود: سیاستهای ابلاغی به پلیس مؤید این است که با پلیس کشورهای منطقه تعامل آنلاین داشته باشیم و خوشبختانه این رویکرد پاسخ خوبی داشته است.

وی ادامه داد: پلیس ایران دارای تجربه ارزشمندی برای کشورهای منطقه و سایر کشورهای دنیا است، این سرمایه عظیم برای کشورهای مسلمان منطقه در درجه اول و بعد سایر کشورها وجود دارد، امروز پدیده مواد مخدر منحصر به جغرافیای خاصی نیست بلکه همه کشورها متأثر از این پدیده هستند.

سردار مؤیدی تصریح کرد: نگاه ما بشردوستانه و فرامنطقه‌ای است لذا تلاش کردیم به نحو احسن نهایت بهره را در تبادل اطلاعات، آموزش و آخرین ترفندهای پلیس در این رابطه داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: نشست‌های خوبی با دوستانمان در پلیس مبارزه با مواد مخدر قطر و دریابانی این کشور داشته‌ایم که قطعاً دستاوردهای خوبی برای دو کشور و کشورهای منطقه در بر خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها