امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87273
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه امشب در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره اینکه نظرتان در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه امشب در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره اینکه نظرتان در مورد فیلتر شدن برخی شبکه‌های اجتماعی و فعالیت کمیته فیلترینگ چیست، گفت: بنده فعلاً تصمیم گرفته‌ام با توجه به شرایط پیش آمده در این خصوص صحبت نکنم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص توقیف تئاتر «تانگوی تخم مرغ داغ» گفت: از توقیف این تئاتر بی خبر هستم.

جنتی در خصوص عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه عفاف و حجاب گفت: چرا گفته می‌شود در زمینه عفاف و حجاب خوب کار نشده است، به اعتقاد من شورای فرهنگی اجتماعی وزارت کشور مسئول این کار است و تقریباً تمام دستگاه‌های ذیربط از جمله وزارت ارشاد نیز عضو این شورا هستند که به منظم جلسات آن تشکیل می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: کارهای خوبی در زمینه عفاف و حجاب انجام شده است و ما باید انتظاراتمان را با واقعیت‌های خارجی تطبیق دهیم.

جنتی افزود: بالاخره پدیده‌ای در جامعه ما وجود دارد و ما باید در حد خودش برای آن برنامه‌ریزی فرهنگی کنیم چرا که اگر از دریچه فرهنگ وارد شویم و افراد به این باور برسند که باید یکسری مسائل را رعایت کنند بهتر می‌توانیم این موضوع را مدیریت کنیم بنابراین در مورد عفاف و حجاب باید شیوه‌ها اصلاح شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین در خصوص سی‌دی مستند «من روحانی هستم» گفت: این مستند هنوز مجوز نگرفته است و ستاد صنایت و حمایت که بحث برخورد با سی‌دی‌های غیر مجاز را بر عهده دارد باید با این موضوع مقابله کند چرا که پخش این سی‌دی‌ها غیر مجاز است.

وی افزود: اگر شکایت رسمی در این زمینه صورت گرفته باشد بحث دیگری است که واحد مربوط باید پاسخگو باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها