امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87308
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، به نظر می‌رسد، سریال تخریب وجه «خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، به نظر می‌رسد، سریال تخریب وجه «خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس» و فعالیت‌های آن در قاهره از سوی برخی افراد و طرف‌های وابسته به طرف‌های خارجی و داخلی ادامه دارد، چراکه اگر غیر از این بود، هیچ‌گاه فردی همچون «علاء السعید»، بنیانگذار ائتلاف دفاع از صحابه و آل بیت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس را متهم به نشر شایعات و کاشت بذر فتنه بین جریان اسلامی در مصر نمی‌کرد.

«هشام البقلی»، مدیر دفتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تاکید کرد که آنچه بر زبان السعید جاری شده و برخی از پایگاه‌های مصری آن را درباره دعوت «حسن روحانی»، رئیس جمهوری مصر در مراسم ادای سوگند «عبد الفتاح السیسی» منتشر کرده، سخنی عاری از صحت و اعتبار است و آنچه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در این خصوص منتشر کرده کاملا درست و صد در صد صحیح و معتبر است.

البقلی در ادامه افزود: اما به نظر می‌رسد، السعید خود را سخنگوی وزارت خارجه مصر دانسته و خبرهای منتشره درباره دعوت از رئیس جمهوری مصر در مراسم سوگند عبد الفتاح السیسی رد کرده است.

مدیر دفتر خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ادامه داده است: به نظر می‌رسد، طرح‌های تخریب وجه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سوی برخی از طرف‌های بیگانه در مصر برای برافروختن آتش فتنه داخل امت اسلامی همچنان ادامه دارد.

السعید با حضور در کنفرانسی مطبوعاتی به مطبوعات مصر تصریح کرد که وزارت خارجه این کشور دعوت از ایران جهت حضور در مراسم سوگند عبد الفتاح السیسی را نفی کرد و در ادامه تصریحات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس را شایعه و آن را مسئول فتنه افروزی بین جریان اسلامی در مصر دانسته است.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها