امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87310
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه ای فارس  در بیشکک، «پولیاکوف» مدیرکل شرکت بین‌دولتی «توسعه» وابسته به سازمان پیمان امنیت جمعی اعلام کرد که این شرکت ایجاد ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه ای فارس  در بیشکک، «پولیاکوف» مدیرکل شرکت بین‌دولتی «توسعه» وابسته به سازمان پیمان امنیت جمعی اعلام کرد که این شرکت ایجاد محیط ارتباطی خاص خود در روسیه و سایر کشورهای عضو سازمان امنیت جمعی را به منظور ایجاد زیربنای امن ارتباطی و مدیریت دولتی پیشنهاد می‌کند.

وی گفت: «ادوارد اسنودن» اطلاعات بسیار جالبی در مورد کار خدمات ویژه ارتباطات در اختیار عموم قرار داده است و جامعه را با ابعاد جاسوسی در گفتگوهای تلفنی و ردیابی جریان اطلاعات از راه دور در بخش ارتباطات آشنا کرده است.

پولیاکوف در ادامه اظهار داشت که امروزه بر هیچ کسی پوشیده نیست که ساختارهای فراملی از طریق سیستم‌های خودارتباطی می‌توانند به صورت غیرقانونی اطلاعات کاربران را دریافت کنند و سیستمی را که ما پیشنهاد می‌کنیم این نواقص را ندارد.

وی همچنین افزود: شرکت ما در این وضعیت انتظار رشد تقاضا برای محصولات خود هم در روسیه و هم در بین هم‌پیمانان نزدیک نظامی- سیاسی را دارد و ایجاد شبکه امن ارتباط در چارچوب سازمان امنیت جمعی را پیشنهاد می‌کند.

پالیاکوف گفت: در این وضعیت، ایجاد شبکه ویژه امن ارتباطی برای مقامات عالی نه تنها در سطح  فدرال، بلکه در سطح منطقه‌ای کار صحیحی است.

وی در پایان تصریح کرد که متأسفانه در حال حاضر اینگونه شبکه‌های مدیریت دولتی که در هرگونه شرایط بتواند ارتباط امن را تضمین کند، وجود ندارد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها