امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87327
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 92
نجفقلی میرزایی مدیر عامل موسسه خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون استعفای داریوش ...

نجفقلی میرزایی مدیر عامل موسسه خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون استعفای داریوش مطلبی و عین الله کاوندی مسئول طرح و برنامه خانه کتاب و معاون فناوری اطلاعات موسسه خانه کتاب و سردبیر کتاب‌ماه کلیات توضیح داد: آقای کاوندی مشاور آقای شجاعی صائین مدیر عامل سابق خانه کتاب بودند که قرارداد فعالیتش تا اسفند ماه بود و در حال حاضر این قرارداد به اتمام رسیده است.

وی درباره استعفای مطلبی هم عنوان کرد: آقای مطلبی شغل‌های بسیاری داشت، از جهتی سردبیری کتاب‌ماه کلیات را برعهده داشت و از سوی دیگر در دانشگاه نیز تدریس می‌کند، به گمانم در 4 شغل همزمان مشغول فعالیت بود.

مدیر عامل خانه کتاب با بیان اینکه در دوره جدید فعالیت این موسسه کارها به حدی فراوان است که یک فرد تنها باید در یک سمت امور را پیگیر باشد افزود: کارهای معاونت ما در دوره جدید آنقدر سنگین شده که فقط یک نفر که تمام وقت بتواند در معاونت فعالیت کند می‌تواند به نیاز ما جواب دهد، از این رو ایشان درخواست کرد در کتاب ماه متمرکز شود که من موافقت کردم.

وی ادامه داد: البته آقای مطلبی حکم مشاور موردی هم از سوی بنده دریافت کرده‌اند.

میرزایی در پایان در پاسخ به اینکه پس آقای مطلبی معاون فناوری اطلاعات موسسه خانه کتاب نیست و تنها سردبیر کتاب‌ماه کلیات است آن را تایید کرد و گفت: بله، در خانه کتاب سردبیر کتاب ماه کلیات است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها