امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87329
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از عمارفیلم، مسئول اکران فیلم‌های جشنواره عمار در نماز جمعه بندر کیاشهر گفت: با موافقت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از عمارفیلم، مسئول اکران فیلم‌های جشنواره عمار در نماز جمعه بندر کیاشهر گفت: با موافقت اعضای ستاد اقامه نماز جمعه و امام جمعه بندر کیاشهر، از سه هفته پیش فیلم‌های جشنواره عمار در مراسمات و برنامه‌های پیش از خطبه‌های نماز جمعه در مصلای این شهر نمایش داده می‌شود.

محمد محبوبی با بیان اینکه در گذشته نیز کانون فرهنگی بقیةالله در چند مورد فیلم‌های جشنواره عمار را در نماز جمعه اکران کرده است، افزود: با توجه به اینکه تصمیمات ستاد اقامه نماز جمعه به صورت گروهی اتخاذ می‌شود امسال ما فیلم‌ها را به اعضای ستاد دادیم و آنها هم پس از مشاهده با اکران این فیلم‌ها موافقت کردند تا پس از وقفه‌ای که پیش آمده بود نمایش این فیلم‌ها در نماز جمعه از سر گرفته شود.

محمد محبوبی همچنین ابراز امیدواری کرد ایده نمایش فیلم پیش از خطبه‌های نماز جمعه باعث رونق گرفتن مراسمات پیش از خطبه‌ها و استقبال بیشتر مردم از این مراسمات شود.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها