امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87336
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این کنگره که به همت مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم‌السلام و مشارکت برخی از  مجموعه‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این کنگره که به همت مجمع جهانی اهل‌بیت علیهم‌السلام و مشارکت برخی از  مجموعه‌های دینی -فرهنگی در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود، از صاحبان مقالات برتر اعم از  داخلی و خارجی تقدیر خواهد شد.

بر اساس این گزارش، تقویت و گسترش اهتمام و التزام به سیره اهل بیت(ع)، فراهم سازی بستر مناسب برای هویت شناسی دینی بر اساس نگرش اهل بیت(ع) تبیین و معرفی جامع شخصیت امام و تبیین نظریه صلح و مدیریت بحران در اندیشه امام حسن (ع) از مهم‌ترین اهداف برگزاری این کنگره است.

همچنین بر اساس گزارش ستاد خبری کنگره؛ مباحثی همچون: روحیات فردی و اجتماعی امام حسن(ع)، اوضاع مذهبی،- فرهنگی، اجتماعی، سیاسی عصر امام حسن(ع)، سادات حسنی، سیره امام حسن(ع)، نظریه‌های متخذ از سیره امام حسن و ابعاد الگویی و تربیتی در سیره امام حسن (ع) از مهمترین موضوعات فراخوان دریافت مقالات کنگره بوده است.

برگزاری سلسله جشن‌های سبط النبی علیه‌السلام در نیمه ماه مبارک رمضان از برنامه‌های آتی ستاد اجرایی این رخداد مهم فرهنگی- دینی است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها