امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87341
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، با اتمام مهلت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از ستاد خبری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک، با اتمام مهلت فراخوان در بخش صحنه‌ای و فضای باز، در مجموع 347 متن به دبیرخانه این دوره از جشنواره ارسال شده که در این میان به بخش صحنه‌ای بیش از 260 متن ارسال شده و به بخش فضای آزاد نیز 87 متن رسیده است.

این دوره از جشنواره نمایش عروسکی تهرانئ- مبارک که بدون محدودیت در موضوع برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار در بخش نمایش‌های صحنه‌ای و نمایش‌های فضای باز 10 خرداد ماه به پایان رسید و مهلت ارسال اثر به بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی تا 15 مرداد ادامه دارد.

جشنواره پانزدهم در سه بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی، صحنه‌ای و فضای باز برگزار خواهد شد که در بخش صحنه‌ای از میان آثار رسیده به دبیرخانه 20 اثر به جشنواره این دوره راه خواهد یافت. همچنین در بخش فضای باز نیز از میان آثار رسیده بعد از انتخاب و داوری آثار،10 اثر نمایش عروسکی در جشنواره شرکت خواهد کرد. پانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران-مبارک با هدف بسترسازی برای رشد کمی و کیفی نمایش‌های عروسکی، تبادل تجارب ملی و بین‌المللی، توجه به خلق آثار مبتنی بر ظرفیت‌های فرهنگی، ملی همچون قصه‌ها، افسانه‌ها و متل‌های ایرانی و تقویت مرکزیت ایران به عنوان قطب نمایش عروسکی خاورمیانه برگزار می‌شود.

این جشنواره با دبیری «مرضیه برومند» از تاریخ 22 شهریور سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها