امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8735
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۷
تعداد بازدید: 126
محمدرضا عباسیان که صبح امروز در نشست خبری دومین جشنواره فیلم یاس خبر استعفای ناگهانی خود را رسانه‌ای کرد در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در توضیح ...

محمدرضا عباسیان که صبح امروز در نشست خبری دومین جشنواره فیلم یاس خبر استعفای ناگهانی خود را رسانه‌ای کرد در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در توضیح دلایل این تصمیم گفت:هیچ بحث خاصی مطرح نیست، از مدتی قبل احساس کردم دیگر حضورم در رسانه‌های تصویری موثر نیست و در چنین شرایطی باید در موقعیتی باشم که حضور موثرتری داشته باشم.
 

* اختلاف نظری با شمقدری نداشتم

وی در پاسخ به این سوال که آیا به دلیل اختلاف نظر با جواد شمقدری از سمت خود استعفا داده است؟ اظهار داشت: به هیچ عنوان اختلاف نظر با شمقدری نداشتم و تنها احساس کردم در مقطع فعلی دیگر حضور در موسسه تاثیرگذار نیست و به همین دلیل مدتی قبل متن استعفایم را به رئیس سازمان سینمایی تقدیم کردم و ایشان هم بالاخره روز گذشته با این موضوع موافقت کردند.
 

*در هیچ ستاد انتخاباتی فعالیت نمی‌کنم

عباسیان همچنین در واکنش به این شایعه که آیا قرار است در ستادهای انتخاباتی فعالیت کند؟ تصریح کرد: همیشه از این شایعات وجود دارد و حتی گفته شده که بنده در ستادهای مختلف فعالیت می‌کنم در حالی که این مسایل به هیچ عنوان صحت ندارد و من در هیچ ستادی فعالیت نمی‌کنم و بعد از استعفا از مدیرعاملی موسسه رسانه‌های تصویری به حوزه تخصصی خودم در عرصه مستند سازی بر می‌گردم.
 

* موضوع استعفایم ارتباطی با پرونده‌های سایر مدیران ندارد

دبیر‌ سی‌ویکمین جشنواره فیلم فجر در ادامه در پاسخ به سوال صریح فارس در این رابطه  که چقدر استعفای او با موضوعات پرونده برخی مدیران دستگیر شده ارشاد دارد؟ گفت: همیشه از این قبیل شایعات پیرامون مدیران وجود دارد اما من همه آنها را تکذیب می‌کنم و باز هم می‌گویم دیگر شرایط برای ادامه کار در رسانه‌های تصویری فراهم نبود و تصمیم گرفتم بر عرصه‌ای ‌برگردم که حضور در آن موثرتر باشد.

وی در ادامه داد: من تهیه‌کننده تلویزیون هستم و به تلویزیون بر خواهم گشت از فردا دیگر به موسسه رسانه‌های تصویری نخواهم رفت.
 

عباسیان در خاتمه تاکید کرد: من از معدود مدیران سینمایی بودم که یکسال بعد از آمدن تیم مدیریت سینمایی دعوت به کار شدم و  بنابراین هیچ اختلاف نظری با دوستان وجود نداشت و خودم هم تصمیم گرفتم در مقطع فعلی از مسولیتم کناره‌گیری کنم.

لازم به ذکر است محمدرضا عباسیان از جمله مدیران جوان و موفقی‌است که علاوه بر مدیر عاملی موسسه رسانه‌های تصویری دبیری سی‌و‌یکمین جشنواره فیلم فجر را به عهده داشت.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار