امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87353
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 96
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ آزمون نظری سومین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم، ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس؛ آزمون نظری سومین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم، جمعه 16 خردادماه  1393 با حضور برخی از چهره‌های قرائت قرآن کریم در  حسینه «الزهرا(س)» برگزار شد.
در این دوره از طرح 382 داوطلب حضور داشتند که 148  نفر به آزمون کتبی راه‌یافتند. البته 25 نفر از داوطلبان از دوره قبل در طرح شرکت کرده بودند.

از مجموع شرکت‌کنندگان در این آزمون، حدود 70 درصد را برادران و بقیه را خواهران تشکیل دادند.
نتایج این آزمون تیر‌ماه 1393 از طریق سامانه جامع طرح ارزیابی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. مرحله نهایی سومین دوره  طرح ارزیابی که شامل آزمون شفاهی و مصاحبه است، شهریور‌ماه 1393 به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد.
 دور سوم طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم 15 دی‌ماه 1392 با نام‌نویسی از داو‌طلبان آغاز و طی آن حدود 380 نفر در این دوره از طرح شرکت کردند و این افراد فایل تصویری تلاوت خود را برای دبیر‌خانه طرح ارسال کردند.
طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرآن کریم،  سال 1390 با تصویب در شورای توسعه فرهنگ قرآنی به منظور اجرا به شورای عالی قرآن واگذار شد. این شورا تاکنون دو دوره از طرح را برگزار کرده که طی آن 29 نفر موفق به کسب مدارک درجه 1، 2، 3، و 4 تلاوت و استادی تلاوت شده‌اند.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها