امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87355
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالقاسم ناصری مدیر گروه مستند شبکه یک گفت: در این مجموعه مستند بخش‌هایی از سخنان چندین زن و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابوالقاسم ناصری مدیر گروه مستند شبکه یک گفت: در این مجموعه مستند بخش‌هایی از سخنان چندین زن و مرد که خدایی، پیامبری و یا امام زمان هستند پخش و با فریب خوردگان و مریدان این مدعیان دروغین نیز گفت‌وگو می‌شود.

پخش تصاویری از اعترافات این افراد درباره فریب دادن مردم و دادگاه‌های مربوط به محاکمه آنها و همچنین آسیب دیدگانی که فریب این مدعیان دروغین را خورده‌اند از بخش‌های مستند 5 قسمتی «دکان‌های کاغذی» است.

ناصری افزود: همه تصاویر این مستند که در گروه مستند شبکه یک تهیه شده، واقعی است و با هدف هشدار به جوانان بویژه افراد تحصیل کرده ساخته شده است تا فریب عرفان های کاذب و دین های دروغین را نخورند.

مدیرگروه مستندهمچنین گفت: برای ساخت مستنددکان های کاغذی حدود 4 سال زمان صرف  و تصاویر آن با همکاری وزارت اطلاعات تهیه شده است.

به گفته ناصری دکان‌های کاغذی پخش سخنان مقام معظم رهبری درباره عرفان‌های کاذب و آیت الله ری شهری درباره مدعیان دروغین مقدس نما از بخش‌های مهم این مستند است.

قسمت اول مجموعه 5 قسمتی مستند دکان‌های کاغذی امروز ساعت 18:20 و قسمت‌های دوم تا چهارم آن نیز روزهای یکشنبه،سه شنبه و چهارشنبه ساعت 19:40 از شبکه یک سیما پخش می‌شود و ادامه این مجموعه نیز هفته آینده پخش خواهد شد.

عوامل دست اندرکارمجموعه دکان های کاغذی عبارتند از : تهیه کننده و کارگردان: جهانگربنارش، تصویر بردار و تدوینگر:مهدی بنارش ، محقق : فاطمه طالبی ، تدارکات: صادق طایفی، دستیار تهیه : محمد بنارش ، تیتراژ مسعود منتظری و همچنین همکاری وزارت اطلاعات ، دادگاه ویژه روحانیت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها