امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۲۲:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 87357
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بلندترین مجموعه انیمیشن مرکز پویانمایی صبا با عنوان «مهارت‌های زندگی» که فرخ یکدانه سرپرستی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بلندترین مجموعه انیمیشن مرکز پویانمایی صبا با عنوان «مهارت‌های زندگی» که فرخ یکدانه سرپرستی گروه کارگردانان و نویسندگان آن را برعهده دارد، هر روز ساعت 19:40 از شبکه پویا پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز پویانمایی صبا، «مهارت‌های زندگی» در 250 قسمت ساخته می‌شود که مراحل تحقیق و کارشناسی آن از ابتدای سال 90 آغاز شده است و از امروز ساعت ۱۹:۱۰با هدف ‌گیری گروه سنی 7 تا 14 سال به روی آنتن می‌رود.

این مجموعه انیمیشن قصد دارد به آموزش مهارت‌های مورد نیاز برای زندگی اجتماعی و نکات مربوط به آداب معاشرت بپردازد که با استفاده از ساختارهای خانوادگی شهری و در برخی موارد روستایی، مراتب آموزه‌های مورد بحث را به تصویر بکشد.

داستان‌های «مهارت‌های زندگی» که با تکنیک سه‌بعدی کامپیوتری تولید شده است، حول محور خانواده‌ای فرهنگی و متوسط شکل می‌گیرد که این خانواده یک پسر و یک دختر در سنین دبستان و راهنمایی دارند و با پدربزرگ و مادربزرگ هم خانه هستند. در مقابلِ خانه‌ی آنها مجتمع بزرگی قرار دارد که خانواده‌های متعددی در آن زندگی می‌کنند و در همین راستا مسائل گوناگونی اتفاق می‌افتد.

سریال «مهارت‌های زندگی» با مدیریت تولید رضا تقدسی در قالب 250 قسمت 10 دقیقه‌ای و با تکنیک سه‌بعدی کامپیوتری در حال ساخت است.

این مجموعه انیمیشن توسط فرخ یکدانه، ارشاد رهبر، مهراب ناصری، بهروز روستایی و امین حسینیون کارگردانی و توسط منوچهر اکبرلو، مهدی شاه‌پیری، برزویه نوروزی و امین حسینیون،حمزه ابراهیم زاده، احسان مجیدی، علی اصغر دشتچی، مریم اکبرلو، محمدرضا مرزوقی، طلیعه طریقی، نژلا نوشیروانی، پیام شیرمحمدی، رضا سردار، پریا علی‌محمدی،امیر پرویزپویان و سیدمصطفی حسینیون نوشته شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها